Korporátní bezpečnost

Korporátní bezpečnost

Při zajišťování korporátní bezpečnosti v Českých Budějovicích čerpáme z dlouholeté praxe. Díky tomu jsme schopni postarat se od A do Z o nerušený chod malých firem i velkých korporací. Na počátku vypracujeme pečlivou analýzu současného stavu, identifikujeme možná bezpečnostní rizika, posoudíme jejich závažnost i možné důsledky. Následně připravíme spolehlivé řešení, jak jim předejít. Pracujeme systematicky, efektivně a garantujeme nejvyšší kvalitu.

Specializujeme se rovněž na dohled nad cennými zásilkami i osobní a bezpečnostní doprovody osob při obchodních jednáních a účasti na různých akcích, včetně zajištění bezpečného převozu v pancéřované limuzíně. Nadto jsme pro vás schopni důkladně prověřit obchodního partnera, zajistit střežený prostor a v neposlední řadě dopředu provést bezpečnostní posouzení akce, včetně identifikace možných hrozeb v podobě odposlouchávání či jiného narušení.

Charakterizují nás:

  • zkušenosti v oboru bezpečnostních služeb
  • odborně vyškolení a osvědčení pracovníci
  • nejmodernější vybavení a technologie
  • pravidelné reporty s podněty k inovaci
  • zajištění náhradního plnění
  • certifikáty ISO 9001, ISO 27001 a ISO 14001
Poslat poptávku info@topsecuritycb.cz +420 724 895 855 Riegrova 1756/51, České Budějovice

Staráme se o domácnosti i přední českobudějovické firmy

Klient je pro nás na prvním místě. V Českých Budějovicích se staráme o blaho a bezpečnost domácností i předních českobudějovických firem. Odměnou a zároveň motivací do budoucna jsou pro nás klienti, kteří na naše služby spoléhají již více než 10 let.

RegioJet Strabag Žabka
předěl

Stavte se osobně podívat na naše reference v Českých Budějovicích

Chcete se na vlastní oči podívat, jak spolupráce s námi funguje? Navštivte nás! Mile rádi vás provedeme po některém z námi střežených objektů v Českých Budějovicích. Osobně se tak přesvědčíte, jaké služby a v jaké kvalitě naše bezpečnostní agentura poskytuje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Napište nám

Zaujala vás naše nabídka? Poptáváte pro svůj byt, dům, kancelář nebo třeba sklad v Českých Budějovicích kvalitní bezpečnostní služby?
Napište nám a zeptejte se na to, co vás zajímá. Připravíme vám vhodné řešení na míru. 
Reagujeme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů
stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.