Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Komplexní zabezpečovací systémy v Českých Budějovicích pro vás realizujeme za použití nejmodernějších technologií. Řídíme se při tom nejnovějšími trendy v oboru bezpečnostních služeb. Po úvodní analýze připravíme technické řešení šité na míru vašim požadavkům a finančním možnostem. Pracujeme systematicky, efektivně a s cílem poskytnout klientovi maximální zabezpečení za optimální cenu. Moderní zabezpečovací systémy navíc můžete kombinovat s naší divizí zkušené fyzické ostrahy tak, aby ochrana objektu a osob v něm byla skutečně celistvá.

Zajišťujeme montáže, revize i servis systémů EPS /požární signalizace/, prvků požární bezpečnisti, ACS /přístupových systémů/, EZS /bezpečnostní systémy/ , CCCT. Dále pak na klíč navrhujeme, projektujeme a realizujeme trasy a vedení optické a další strukturované kabeláže.

Charakterizují nás:

  • odborně vyškolení pracovníci
  • vlastní vývojové středisko
  • nejmodernější technologie a postupy
  • analýza a řešení bezpečnostních rizik
  • prodej, pronájem, montáž, revize a servis
  • certifikáty ISO 9001, ISO 27001 a ISO 14001
Poslat poptávku info@topsecuritycb.cz +420 724 895 855 Riegrova 1756/51, České Budějovice

Staráme se o domácnosti i přední českobudějovické firmy

Klient je pro nás na prvním místě. V Českých Budějovicích se staráme o blaho a bezpečnost domácností i předních českobudějovických firem. Odměnou a zároveň motivací do budoucna jsou pro nás klienti, kteří na naše služby spoléhají již více než 10 let.

RegioJet Strabag Žabka
předěl

Stavte se osobně podívat na naše reference v Českých Budějovicích

Chcete se na vlastní oči podívat, jak spolupráce s námi funguje? Navštivte nás! Mile rádi vás provedeme po některém z námi střežených objektů v Českých Budějovicích. Osobně se tak přesvědčíte, jaké služby a v jaké kvalitě naše bezpečnostní agentura poskytuje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Reference v oblasti zabezpečovacích systémů v Českých Budějovicích

S maximální pečlivostí a zodpovědností realizujeme v Českých Budějovicích propracované bezpečnostní systémy. Odměnou a zároveň hnacím motorem je pro nás spokojenost na straně našich klientů.

Zabezpečení prodejen Žabka

Technické centrum společnosti TOP security s.r.o. zvítězilo mezi konkurencí při výběru zabezpečovacího systému pro síť prodejen Žabka po celé ČR. Pro tyto prodejny jsme naistalovali a spravujeme elektronický zabezpečovací systém (EZS) a systém kamerového snímání se záznamem (CCTV). Tyto zabezpečovací systémy chrání jak majetek..

Zabezpečení prodejen Žabka

Zabezpečovací systém pro CeWe Color a.s.

Postarali jsme se o profesionální instalaci zabezpečovacího systému v sídle společnosti CeWe Color.

Zabezpečovací systém pro CeWe Color a.s.
další reference >

Napište nám

Zaujala vás naše nabídka? Poptáváte pro svůj byt, dům, kancelář nebo třeba sklad v Českých Budějovicích kvalitní bezpečnostní služby?
Napište nám a zeptejte se na to, co vás zajímá. Připravíme vám vhodné řešení na míru. 
Reagujeme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů
stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.